„Magik z Brazylii” już w sprzedaży!

Neymar jest wprawdzie kontuzjowany i zamiast szykować się do „drugiej rundy” Le Classique – tym razem w Pucharze Francji – zmaga się dziś z perspektywą dwumiesięcznej przerwy od futbolu. W niczym nie przeszkadza to jednak, by w dniu derbów Francji poświęcić nieco uwagi także wielkiemu nieobecnemu.

Tak się bowiem składa, że właśnie dziś ma swoją polską premierę zaktualizowane wydanie biografii gwiazdora PSG – Neymar. Magik  Brazylii. Książka opisuje bogatą jak na aktywnego piłkarza historię Brazylijczyka – włącznie z kulisami historycznego, wartego 222 miliony euro transferu do Paris Saint-Germain. Choćby ze względu na opowieść o tym, jak Neymar został najdroższym piłkarzem świata, warto dodać tę pozycję do biblioteczki. Dla fanów paryskiego klubu i samego gracza to zaś okazja, by lekturą umilić sobie oczekiwanie na powrót ulubieńca na boisko.

Książkę możecie nabyć  TUTAJ – klik .

Czytelnikom, którzy chcieliby przeczytać biografię Magika z Brazylii i wierzą w swoje szczęście, polecamy także uważne obserwowanie w najbliższych dniach naszych mediów społecznościowych: Facebooka i Twittera.

materiał opublikowany przy współpracy z Wydawnictwem SQN
fot. iFrancja