Aplikacja FlashScore.pl – wyniki meczów zawsze pod ręką

Darmowa aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo na Androida i na iOS jest najłatwiejszym sposobem śledzenia wyników ulubionej drużyny albo ligi. Aplikacja daje natychmiastowy dostęp do relacji i wyników ze sportowych wydarzeń z całego globu. Pozwala być na bieżąco z aktualnymi wynikami meczów piłki nożnej, tenisa, koszykówki i wielu innych popularnych dyscyplin sportowych.

Przyjazny interfejs

Aplikacja została zaprojektowana w sposób umożliwiający łatwe i intuicyjne poruszanie się pomiędzy stronami. Sprawny interfejs pozwala szybko i bezproblemowo znaleźć wyniki ulubionej drużyny lub aktualne tabele ulubionych lig.

Po uruchomieniu aplikacji główna strona pojawia się po kilku sekundach. Następnie dostępne są wyniki dzisiejszych meczów, które pogrupowane są ligami (każdą listę można rozwinąć). W lewym rogu ekranu znajduje się ikonka, którą można zmieniać dyscypliny sportowe (jest ich razem 28). Strona każdej dyscypliny jest wyróżniona innym kolorem. Ikonka kalendarza w prawym górnym rogu umożliwia sprawdzenie wyników z ostatnich 7 dni (z aktualnie przeglądanej dyscypliny) oraz plan meczów na kolejne 7 dni.

Dolna cześć głównej strony przedstawia przegląd wszystkich meczów dnia dzisiejszego (WSZYSTKIE MECZE), aktualnie rozgrywanych spotkań (LIVE), listę meczów, które użytkownik oznaczył ikonką „gwiazdki” jako ulubione (MOJE MECZE) oraz tabele wszystkich rozgrywek dostępnych w ramach wybranej dyscypliny (TABELE).

Panele ze szczegółami meczów dostarczają wszystkich istotnych informacji z trwających i zakończonych wydarzeń. W relacjach piłkarskich dostępne jest główne „Podsumowanie” (lista strzelców i asystentów, kartki, zmiany itp.), szczegółowy panel „Statystyki” (np. posiadanie piłki, strzały na bramkę, rzuty wolne itp.) a także statystyki „Head-to-head” mierzących się ze sobą rywali oraz „Tabele ligi”.

Serwis szybkich wyników

Aby sprawdzić czy aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo może się w praktyce pochwalić tak szybką aktualizacją wyników, jak zapowiadają autorzy, przeprowadziliśmy test sprawdzający jak szybko aktualizowane są wyniki w porównaniu z innymi aplikacjami (Livescore, SofaScore and The Football App). Test został przeprowadzony na wybranych meczach najlepszych lig europejskich. Wynik był imponujący. W prawie wszystkich meczach aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo była szybsza w aktualizowaniu wyników od wszystkich wyżej wymienionych aplikacji.

Ogólna ocena

Twórcy aplikacji FlashScore.pl – wyniki na żywo wykonali kawał dobrej roboty. Przejrzysta grafika, czytelny interfejs, intuicyjna nawigacja – wszystko to pozwala sprawnie lawirować przez wyniki niemal 30 dyscyplin sportowych, w tym ponad tysiąca piłkarskich rozgrywek z całego świata.

Podstawowe zadanie twórców aplikacji było oczywiste: przenieść sprawnie funkcjonujący system ze strony internetowej do aplikacji – i udało się tego dokonać. Aplikacja FlashScore.pl – wyniki na żywo o dostarcza informacje w formacie, który jest już dobrze znany ponad 40 milionom użytkowników strony internetowej FlashScore.pl.

Aplikację FlashScore.pl – wyniki na żywo możesz pobrać klikając na linki poniżej:
https://www.flashscore.pl/mobile/

Android:
FlashScore.pl: https://play.google.com/store/apps/details?id=eu.livesport.LiveSports_pl2&hl=pl
FlashScore.pl Plus z pełnymi kursami bukmacherskimi https://www.flashscore.pl/android/

iOS: https://itunes.apple.com/pl/app/livesports-livescore/id751590008

materiał zamieszczony we współpracy z FlashScore.pl